OSŁONY WEWNĘTRZNE

Sprawdź, które z rozwiązań będzie pasowało do Twojego domu lub biura. Z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego!

PLISY

Plisy to rodzaj osłon okiennych, które skutecznie przesłaniają pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szeroki wybór tkanin w naszej kolekcji pozwala na zastosowanie plis jako wyłącznej dekoracji okien. W odróżnieniu od rolet czy żaluzji plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Dodatkowym atutem tego typu osłony jest to, że można tu łączyć ze sobą tkaniny transparentne jak i w pełni zaciemniające. Dowolność ta także dotyczy struktury i kolorystyki użytych materiałów. Plisy występują w wielu modelach, w tym do nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy). Dzięki funkcjonalności plis oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają oryginalnego wyglądu.

Plisy Mrowino. Plisy Rokietnica. Plisy Piątkowo. Plisy Suchy Las. Plisy Cerekwica. Plisy Tarnowo Podgórne. Plisy Dąbrówka. Plisy Plewiska. Plisy Komorniki

ROLETY DZIEŃ NOC

Jedno z najnowszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji okien. Rolety Dzień Noc to system przesłony okiennej, który należy do funkcjonalnych rozwiązań, pozwalających samodzielnie regulować rozproszenie światła w każdym wnętrzu. Roleta Dzień Noc jest typem rolety, w której zastosowano układ naprzemienny tkaniny transparentnej i zaciemniającej. Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala, dzięki różnej absorpcji światła, na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia. Dzięki temu można dostosować ilość wpadającego światła do aktualnych potrzeb, jak również tworzyć klimat we wnętrzu zgodny z własnym zapotrzebowaniem. W naszej kolekcji tkanin znajdują się specjalnie wyselekcjonowane tkaniny odpowiadające nowoczesnym trendom, stanowiące idealny dodatek do niemal każdego wnętrza.

Rolety Mrowino. Rolety Rokietnica. Rolety Piątkowo. Rolety Suchy Las. Rolety Cerekwica. Rolety Tarnowo Podgórne. Rolety Dąbrówka. Rolety Plewiska. Rolety Komorniki

ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie to zasłony podnoszone przy pomocy mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu, bez względu na jego styl. Świetnie prezentują się we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych i stylowych. Rolety rzymskie dzielimy na 4 modele. Każdy z modeli może zostać wykonany w wersji sterowanej elektrycznie. Poniżej wybrane modele rolet rzymskich.

Rolety Mrowino. Rolety Rokietnica. Rolety Piątkowo. Rolety Suchy Las. Rolety Cerekwica. Rolety Tarnowo Podgórne. Rolety Dąbrówka. Rolety Plewiska. Rolety Komorniki

ROLETY MATERIAŁOWE

Rolety materiałowe są najbardziej popularnym systemem osłon okiennych. Stanowią funkcjonalną i estetyczną ozdobę, dzięki czemu doskonale pasują do każdego pomieszczenia. Zastosowane w nich mechanizmy zwijające pozwalają na płynną, odbywającą się w bardzo łatwy sposób, regulację. Kolekcja tkanin charakteryzuje się wyjątkowo bogatą gamą kolorów i wzorów, od transparentnych poprzez pół-przepuszczające światło do całkowicie zaciemniających, a wszystkie dostępne są wśród tkanin gładkich i deseniowych. SMART – Osłony Okienne posiada w ofercie 17 modeli rolet, od wolno wiszących po wiele typów rolet w kasetach z prowadnicami. Poniżej wybrane modele rolet materiałowych.

Rolety Mrowino. Rolety Rokietnica. Rolety Piątkowo. Rolety Suchy Las. Rolety Cerekwica. Rolety Tarnowo Podgórne. Rolety Dąbrówka. Rolety Plewiska. Rolety Komorniki

ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzje drewniane to nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenie sprawiają, że znajdują uznanie u najbardziej wymagających klientów. Żaluzje produkowane są ze specjalnego gatunku drewna Basswood, czyli lipy występującej na terenach północnej Ameryki. Drewno to wykorzystywane jest w wielu dziedzinach, między innymi do produkcji instrumentów muzycznych. W ofercie znajdują się także ciekawe żaluzje wykonane ze specjalnie prasowanego bambusa charakteryzujące się oryginalnym wyglądem. W naszej kolekcji żaluzje drewniane występują w trzech szerokościach lameli: 25 mm, 50 mm oraz 65 mm.

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Żaluzje aluminiowe to nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenie sprawiają, że znajdują uznanie u najbardziej wymagających klientów. W naszej kolekcji żaluzje aluminiowe występują w dwóch szerokościach lameli: 25 mm i 50 mm.

ŻALUZJE PIONOWE

Vertikale stanowią doskonałą alternatywę dla zasłon w mieszkaniach, biurach i hotelach. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych okien, w tym okien widokowych. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, podnoszą poczucie komfortu i przytulności. Ich bogata kolorystyka, a także różnorodność materiałów, z których są wykonywane pozwoli Państwu dopasować je do wszelkiego rodzaju wnętrz. Standardowo wykonujemy vertikale o szerokości lameli 89 i 127 mm. To praktyczne, estetyczne i komfortowe rozwiązanie wśród osłon przeciwsłonecznych, idealnie spełniające funkcję zasłon w biurach, bankach, hotelach czy domach. Vertikale posiadają zalety dekoracyjne, a dzięki szerokiej palecie barw tworzą indywidualny i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła, dzięki obrotowym pionowym lamelom. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. przeszklonych ścian, do podziału pomieszczeń czy nawet oddzielania stanowisk pracy. Szyna dostępna jest wyłącznie w kolorze białym.

OSŁONY OKIEN DACHOWYCH

PLISY DACHOWE

Ze względu na dużą trwałość oraz bardzo szeroki wybór materiałów na okna dachowe stosujemy żaluzje plisowane. Jest to idealny sposób na zasłonięcie okna dachowego każdego producenta (Fakro, Velux, Oknopol, itd.) oraz regulacji temperatury panującej wewnątrz. Dzięki materiałom Black-Out możemy uzyskać całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Ważnym atutem plis dachowych jest ich wytrzymałość oraz bezawaryjna praca przez długie lata.  Plisa dachowa może być z prowadnicami lub bez. Profile występują w kolorze: sosna, biały, beż, srebrny mat.

Plisa dachowa w systemie:
– Plisa Dachowa z Prowadnicami 
– Plisa Dachowa bez Prowadnic.

ROLETY DACHOWE

Roleta w kasecie wykonanej z aluminium do okien dachowych wszystkich renomowanych producentów (zwłaszcza fakro, velux, itd.). Roleta ta umożliwia całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Kaseta rolety oraz prowadnice dostępne są w kolorze: srebrnym (aluminium mat), białym i beżowym.